Dr. Bill Raynal

SPAM

Odesláno z e-mailu: drbray103@gmail.com
Odkaz na e-mail:drbillraynal54_uk@outlook.com

Obsah spamu:

Dr. Bill Raynal
Pojištení Chief Operating Officer Tesco Bank (JOD)
George dum, 36 North Hanover Street Glasgow G1 2YF Spojené království.
Reknete: +44 702 4011 726
E-mail: drbillraynal54_uk@outlook.com

Drahý príteli,

Mé jméno je Bill Raynal’m z Edinburgh Velká Británie, dríve generální reditel TRACKER Edinburghu a nyní INSURANCE Chief Operating Officer Tesco Bank, George House, 36 North Hanover Street, Glasgow, G1 2YF Velká Británie. Mám usilovat o váš osobní právní a zákonný DEAL a dobrou investicí partnerství, o nemž vím, bude více výhod pro vás a pro me.

V pojištení Tesco Bank Chief Operating Officer, George House, 36 North Hanover Street, Glasgow, G1 2YF Velké Británii, v potvrzení o zabezpecení souboru, jsem našel jasnou právní výpis z úctu spící cástkou 21,500,000.00 GBP britská libra (dvacátého 1500000 britských liber) v úctu, který patrí k jednomu z našich zahranicních zákazníku Pozdní David McDowell Brownamerický Arlington Virginia obcan, který bohužel prišel o život 1. února 2003 prostrednictvím jihu Spojených státu raketoplánu Columbia (STS-107), Na zemrel jeden muž, kterého jsem kontaktoval vás na základe geografické povahy, kde žijete, a to zejména vzhledem k citlivosti na transakce a duvernost zde.

Nyní náš bankovní bylo cekání na nekterý z príbuzných, aby se k tvrzení, ale nikdo nemá delat. Osobne jsem byl neúspešný pri rozmistování príbuzným po celá léta. I nyní usilovat o váš souhlas k vám jakodalší príbuzný / Bude príjemce na zemrelého tak, že výtežek z tohoto úctu ocenen na 21 liber, 500, 000, 00 britských liber muže být vyplacena na vás.

To bude vyplacena, nebo sdílená v techto procent, 50% pro me a 40% na vás, zatímco 10% je urcena pro všechny výdaje vynaložené na transakci, kdy jsem zajištené veškeré nezbytné právní dokumenty, které mohou být použity pro zálohování toto tvrzení jsme výroba.
Vše, co potrebujete, je vyplnit vaše jména na dokumenty a legalizovat to u soudu dokázat, jste zde jako oprávnený príjemce. Také jsem treba vaše uprímná Co – operace, duvernosti a naprostá duvera nám bezpochyby umožní videt tuto transakci prostrednictvím. Já vám zarucit, že to bude popraven za legitimní usporádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona. Uvedte, prosím, mi následující, protože máme 5 dní uzavrít tuto dohodu.

1. Jméno a príjmení
2, telefonní kontakt
3. kontaktovat adresu.
4. profese
Pozdrav,
Dr. Bill Tel +44 702 4011 726 Odpovezte
Prosím, pošlete na muj e-mail ptací zob [drbillraynal54_uk@outlook.com]

Dr. Bill Raynal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *