Místo schůzek, rovnou objednávky?

SPAM

Odesláno z e-mailu: info@dobre-tipy.cz
E-mail na odpověď: info@dobre-tipy.cz
Cílová stránka:

Obsah spamu:

Dobrý den,

možná se Vám zdá tvrzení “Místo schůzek, rovnou objednávky“ nereálné, ale možné to opravdu je.

Hned vysvětlím, jak to myslím…

Asi bychom dnes jen těžko hledali člověka, který by si chtěl koupit třeba mobilní telefon a ze všeho nejdříve by sedl do auta a začal objíždět různé obchody s telefony. Téměř všechny prvotní informace se dnes hledají právě na internetu, protože jsou rychle a snadno dostupné.

Proto do internetových stránek firmy investují často nemalé peníze a očekávají od nich, že je budou díky tomu zákazníci sami kontaktovat se svými poptávkami, nebo budou rovnou posílat své objednávky.

Jenže, jsme spokojeni s tím co nám generují internetové stránky za které jsme zaplatili a plní funkci virtuálního prodejce jak jsme to od nich očekávali, nebo jsou jen drahou vizitkou zavěšenou na internetu.

Jak tedy docílit toho, aby internetové stránky generovaly stále nové objednávky? Co je tím hlavním spouštěčem, aby to skutečně fungovalo?

Nejprve musíme nastavit webové stránky tak, aby nás zákazníci oslovovali mezi prvními a zároveň měli dobrý důvod vybrat si právě nás za dodavatele i když bude konkurence o něco levnější. Souběžně s tím je motivovat k tomu, aby měli vždy důvod se na stránky vracet a sami nás chtěli doporučovat dál.

Abychom toho dosáhli, musíme si nejprve položit základní otázky:

Jak a čím odlišit internetové stránky od všech ostatních a zároveň docílit toho, aby nás zákazníci oslovovali mezi prvními a naše nabídky je zaujaly, i když budou o něco dražší?

Jak přivést na své internetové stránky potenciální zákazníky, kteří vyhledávájí a potřebují naše služby?

Jak ze stránek oddělit nové potenciální zákazníky, které pak můžeme oslovit vlastní nabídkou, od všech ostatních návštěvníků webu, kteří stejně nic nekoupí?

Odpověď na tyto otázky Vám dá návod, jak provést nenáročné úpravy internetových stránek, aniž byste za to museli někomu platit.

Odpovědi na tyto otázky Vám zdarma zašleme

pokud kliknete na tento odkaz a dáte odeslat.

Zašlete mi zdarma odpovědi jak upravit web

Pro případ, že by odkaz nefungoval, nebo máte obavy z odkazu který je anonymní, odpovězte na email a dejte odeslat. Odpověď Vám zdarma zašleme na Váš email.

Tento email nic nenabízí, ani neprodává a nikoho neprezentuje.

Pokud si ale vyžádáte další informace, pak už anonymní nebude.

Místo schůzek, rovnou objednávky?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *