Kočičí útulek

SPAM

Odesláno z e-mailu: chranimemicky@gmail.com
Odkaz na stránku: www.navysocine.cz

Obsah spamu:

Dobrý den,moc bychom Vás chtěli poprosit o pomoc,situace útulku je opravdu zoufalá,panu doktorovi dlužíme již takřka 50 tisíc kč a už nevíme kudy kam.Moc děkujeme za pochopení a případnou pomoc.Děkuji za útulek Věra a Táňa

Dobrý den, jsme domov pro opuštěné kočičky s kapacitou do 200 kočiček- IČ: 03731821. Přijímáme všechny kočičky, které domov nemají a strádají, nebo domov ztratily. Všechny přijaté dospělé kočičky i kocourky kastrujeme a očkujeme, odčervujeme, zbavujeme nemocí a parazitů. V současné době je na tom útulek opravdu velmi špatně a potřebuje pomoc hodných lidí. Prosíme, kdo můžete, přispějte nám na provoz útulku, na zaplacení lékařům, na nákup krmení a kočkolitu.

Prosíme o pomoc a pomůže opravdu i sebemenší částka na náš účet. Pomoci nám můžete jednorázovým finančním příspěvkem, trvalým příkazem na jakoukoliv i drobnou částku, finančním příspěvkem na konkrétní kočičku (adopce), uhrazením faktury našim veterinářům, nákupem konzerv s kočičím krmením. Obratem Vám na požádání vystavíme potvrzení pro finanční úřad (uveďte nám do e-mailu Vaše IČO a přesnou adresu).

Prosím, přijeďte se za námi podívat, prohlédnout si útulek, ať víte, komu pomáháte- návštěvy v návštěvních hodinách jsou vítány kdykoliv.
Máte-li možnost a zájem, můžete si přivézt přepravní box a kočičku si u nás vybrat a odvézt, často si kočička vybere paničku nebo páníčka sama – je to láska na první pohled,kočičku si můžete osvojit i virtuálně http://www.navysocine.cz/clanky/napsali-o-nas.html .

Moc prosíme i o maličkou pomoc pro útulek na číslo účtu: 2300742603/2010.

Pokud byste měli zájem, můžeme Vám jako dárci udělat reklamu v útulku nebo zveřejněnit reklamu na našich www stránkách nebo fb.

https://www.facebook.com/kociciutuleknavysocine

Pokud nemůžete přispět jako firma, prosíme, pomozte jako lidé se srdíčkem na správném místě, pomůže i stokoruna od každého dobrého člověka!!!

Za celý útulek, kterému se snažím pomoci

Věra Kratochvílová – telefon do útulku Polná 607 418 196

MOC DĚKUJEME ZA SEBEMENŠÍ POMOC ÚTULKU!!!!!

Kočičí útulek

8 thoughts on “Kočičí útulek

 1. Dnes mi dorazil stejný spam (stejné číslo účtu – přes něj jsem našel vás, ale jiný text).
  S následujícím obsahem:

  Dobrý den.Moc Vás prosíme o pomoc.Jsme jedním z největších útulků a vozí nám nalezené zbídačené a vyházené nalezence od škarp,popelnic,z příkopů a je až neuvěřitelné,jak se jich lidé dokáží zbavit zcela nemilosrdně takřka kdekoliv.Kapacita našeho zařízení je pro 250 takto opuštěných kočiček (ale často nám pod rouškou tmy uvazují u plotu i pejsky,nebo je lidé najdou uvázané někde u stromů a zavezou k nám.V tomto období ,sezony mláďat máme příjmy zbídačených tvorečků takřka denně.Pomáháme ze všech sil,ale situace je velmi zlá, nedokážeme to bez pomoci.Dlužíme nyní za faktury lékaři a pokud je neuhradíme,nebudou pro nás již léčit.Více o útulku na našich stránkách https://www.facebook.com/kociciutuleknavysocine a web navysocine.cz Moc víc prosíme o pomoc,i sebemenší.Pokud nemůžete pomoci jako firma,pomozte za sebe,jako člověka-i maličko.pomůžete tak zachránit další životy, zaslouží si naši pomoc.ČÍSLO ÚČTU ÚTULKU JE 23007 42603 /2010.Potvrzení pro finanční úřad obratem vystavíme .

  Pokud byste kdykoliv potřebovali pomoci umístěním můžete se na náš útulek obrátit. Za pomoc vám můžeme udělat reklamu na stránkách i v útulku,kam chodí opravdu hodně lidí.Prosím přepošlete email svým známým,nebo zákazníkům,snad by někdo útulku pomohl.
  Moc prosíme,pomozte nám,potřebujeme akutně zaplatit lékaři za nejnovější případy zbídačených nalezenců,potřebujeme nakoupit krmení a uhradit náklady provoz.Stačí opravdu kdyby každý pomohl maličko a můžeme jich zachránit mnoho.Kapacitu na to máme,jen bez pomoci to nedokážeme.
  Za všechny vás moc prosí Eva Severová

  IČO 03731821, telefon do útulku 607418196 email do útulku pomoc.kocickam@seznam.cz


 2. Prosím vás, byl někdo v tom útulku osobně. Stránky vypadají věrohodně, ale já jsem v tomto případě opravdu naivní. Pomozte mi informací, prosím.


 3. To samé, opakovaně po pár měsících:

  Dobrý den.Moc Vás prosíme o pomoc.Jsme jedním z největších útulků a vozí nám nalezené zbídačené a vyházené nalezence od škarp,popelnic,z příkopů a je až neuvěřitelné,jak se jich lidé dokáží zbavit zcela nemilosrdně takřka kdekoliv.Kapacita našeho zařízení je pro 250 takto opuštěných kočiček (ale často nám pod rouškou tmy uvazují u plotu i pejsky,nebo je lidé najdou uvázané někde u stromů a zavezou k nám.V tomto období ,sezony mláďat máme příjmy zbídačených tvorečků takřka denně.Pomáháme ze všech sil,ale situace je velmi zlá, nedokážeme to bez pomoci.Více o útulku na našich stránkách https://www. facebook.com/ kociciutuleknavysocine a web navysocine.cz Moc víc prosíme o pomoc,i sebemenší.Pokud nemůžete pomoci jako firma,pomozte za sebe,jako člověka-i maličko.pomůžete tak zachránit další životy, zaslouží si naši pomoc.ČÍSLO ÚČTU ÚTULKU JE 2300742603 /2010.Potvrzení pro finanční úřad vám vystavíme .

  Pokud byste kdykoliv potřebovali pomoci umístěním vašich,či nalezených kočiček, můžete se na náš útulek obrátit. Za pomoc vám můžeme udělat reklamu na stránkách i v útulku,kam chodí opravdu hodně lidí.Prosím přepošlete email svým známým,nebo zákazníkům,snad by někdo útulku pomohl.
  Moc prosíme,pomozte nám,potřebujeme zaplatit lékaři za nejnovější případy zbídačených nalezenců,potřebujeme nakoupit krmení a uhradit náklady provoz.Stačí opravdu kdyby každý pomohl maličko a můžeme jich zachránit mnoho.Kapacitu na to máme,jen bez pomoci to nedokážeme. To, co se děje letos, nemá obdoby-lidé, místo aby kastrovali, šetří, a nyní odhazují koťata všude, kde se dá. Denně, opravdu denně máme příjmy, z popelnic, lesů, naházené na skládky v pytlích,krabicích-jen za červenec a srpen 79 nalezených koťat, někdy i s matkami a stav útulku je takřka již trojnásobný. Situace je opravdu zoufalá a nevíme jak hradit náklady, proto se omlouváme za oslovení.
  Za všechny vás moc prosí Eva Severová

  IČO 03731821, telefon do útulku 607418196 email do útulku pomoc.kocickam@seznam. cz


 4. Zdravím, bohužel jestli je to neziskovka, tak si může posílat spam jak bude chtít. Není to obchodní sdělení. Ale rozhodně je to forma veřejné sbírky a ta by měla být nahlášená!


 5. Ano, kočičí útulek je neziskovka a jejich e-maily nejsou obchodním sdělením, ale forma, jak sehnat nějaké peníze na provoz. Útulek existuje a jejich povolenou sbírku jsem našla na webu ministerstva vnitra, takže o nic nejde.


 6. Otazka je, jestli je potrebne zachranovatremnozene kocky, selmy, ktere priroda udrzuje a udrzovala miliony let tim, ze samo-regulovala jejich pokrm, v tomto pripade mysi a drobne hlodavce a ze prezili pouze nejsilnejsi, a utulek se snazi “zachranit” za kazdou cenu vse – je to spravny a racionalni pristup – ano nebo ne? Hladova kocka: chyta hlodavce na baraku, a ze tech mysi tam je, jenze sousedi je krmi srackama (granule, mliko, tvaroh), kocka pak loudi, jsou jak chodici koule, lidi si ji vezmou k sobe domu a … Ach jo… Nekrmte kocky, at se krmi a zreguluje jejich stav prirozenou cestou! Nepodporujte veterinare (kterych je take premnozeno a jejich ukony stoji nesmyslne penize a cpou am nesmyslne pripravky a sluzby s marzi i 400% vam jsou schopni prodat povinne ockovani pro psa)… Muj nazor.

  —— spam z dnesniho dne:
  Dobrý den,

  Moc Vás prosíme o pomoc s úhradou veterinárních faktur útulku pro opuštěná zvířata, ,útulek se opět začíná plnit a lidé vozí nalezené ,,nežádoucí,,vánoční dárky-nalezené hozené na mráz .,situace je opravdu kritická a tak nám nalezence hlásí skoro každý den,lidé se neštítí i v tomto počasí odhazovat pořízené,,mazlíčky,,kteří je omrzeli na ulice či do škarp,a nezajímá je,jak tam strádají.
  .Na váš dar vám obratem vystavíme potvrzení pro finanční úřad ,pro firmy i fyzické osoby.

  Moc prosíme, pomozte nám, potřebujeme zaplatit lékaři za nejnovější případy zbídačených nalezenců, potřebujeme nakoupit krmení a uhradit náklady na provoz. Stačí, opravdu kdyby každý pomohl maličko, a můžeme jich zachránit mnoho. Kapacitu na to máme, ale bez pomoci to nedokážeme.

  Jsme jedním z největších útulků v ČR a vozí nám nalezené, zbídačené a vyhozené kočky od škarp, popelnic, z příkopů opravdu ze všech koutů země, je až neuvěřitelné, jak se jich lidé dokáží zbavit zcela nemilosrdně takřka kdekoliv. Kapacita našeho zařízení je pro 250 takto opuštěných kočiček (ale někdy nám pod rouškou tmy uvazují u plotu i pejsky, nebo je lidé najdou uvázané někde u stromů a zavezou k nám). Od jara 2015 máme příjmy zbídačených tvorečků takřka denně,i nyní v lednu vozí další a další koťátka a dospělé jedince a po vánocích telefon jen zvoní s prosbou o přijetí nalezenců Pomáháme ze všech sil, ale situace je velmi zlá, nedokážeme to bez další pomoci. Více o našem útulku naleznete na našich stránkách http://www.facebook.com/kociciutuleknavysocine Moc víc prosíme i o sebemenší pomoc,dlužíme již za veterinární péči desítky tisíc Kč viz faktury níže. Pokud nemůžete pomoci jako firma, pomozte za sebe, jako člověka, i maličko, pomůžete tak zachránit další kočičí životy, zaslouží si naši pomoc ČÍSLO ÚČTU ÚTULKU JE 2300742603/2010.

  To, co se děje , nemá obdoby, lidé, místo aby kastrovali, šetří, a nyní odhazují koťata všude, kde se dá. Neustále máme příjmy, z popelnic, lesů, naházené na skládky v pytlích, krabicích, .Obracím se na Vás se zoufalou prosbou..Poslední období je nejhorší,co jsme za existenci útulku zažili.Jiné roky již nebylo v útulku kotě,všechna se rozjela do domovů a další byla až na jaře.Od jara 2016 jsme přijali stovky nalezenců a hlásí další a další nalezená prochladlá koťata naházená všude možně,k tomu přivážejí lidé kočičky po zemřelých a ty ,co jim údajně někdo háže do zahrad,.Vozí je lidé z celé ČR ,.NÁKLADY JSOU OHROMNÉ,ALE NEMŮŽU LIDEM ŘÍKAT VYHOĎTE JE K LESU ZPÁTKY.Podařilo se nám nakoupit díky pomoci lidí ,granule,kočkolit,drogerii i,uhradit elektřinu a hlavně jsme díky pomoci hodných lidí koupit nový kotel,aby se konečně dařilo vytápět celý útulek,jen ještě musíme zaplatit firmě za jeho zapojení,ale mezitím nám narostl dluh za veterinární faktury-lidé si neuvědomí,že když malá koťata vyhodí na mráz,jsou za chvíli nemocné.Momentálně dlužíme za tyto níže uvedené faktury ,moc vás prosíme o pomoc,abychom k nově přijatým marodům mohli volat lékaře.
  Za minulých 6 měsíců jsme vykastrovali 133 koček ,umístili 46 dospělých a 152 koťat do nových rodin. Daří se nám zachraňovat a umisťovat do rodin tvorečky kteří jsou úžasní a provinil se na nich nezodpovědný člověk.Situace je opravdu zoufalá a nevíme jak hradit náklady, proto se omlouváme za oslovení a prosíme o pomoc s úhradou veterinárních faktur .Těch co umírají prochlazené venku bez pomoci je tolik,hlavně malá koťátka, tolik moc,my máme kapacitu a spoustu ochotných rukou jim pomoci,bohužel bez pomoci vás,dobrých lidí to nedokážeme,města nepomohou,jejich pomoc se vztahuje pouze pro psí útulky.

  .Moc prosíme o pomoc s úhradou těchto faktur,prosíme o pomoc pro útulek,nalezenců je strašně moc ,bez pomoci to nedokážeme.
  Pokud byste kdykoliv potřebovali pomoci s umístěním Vašich, či nalezených kočiček, můžete se na náš útulek obrátit.

  faktura 2017000015 – 3480 Kč, splatnost.1.3.2017
  faktura 2017000018 – 3910 Kč, splatnost 15.3.2017
  faktura 2017000019 – 3600 Kč, splatnost 15.3.2017
  faktura 2017000020 – 2480 Kč, splatnost 15.3.2017
  faktura 2017000021 – 3950 Kč, splatnost 15.3.2017
  faktura 2017000022 – 1550 Kč, splatnost 15.3.2017

  Moc Vás prosím,zda by jste nám nemohli pomoci s úhradou faktur a přispět na náš účet jakoukoliv možnou pomoc,nebo zda aby jste nevěděli o někom,kdo by pomohl.Moc,opravdu moc děkujeme za sebemenší pomoc na náš účet 2300742603/2010 .Moc prosíme o pomoc.Děkuji Eva

  Za všechny v útulku Vás moc prosí Eva Severová

  IČO 03731821, telefon do útulku 607418196 prosíme o komunikaci na email do útulku pomoc.kocickam@seznam.cz

  Děkujeme Vám předem

  1. KOČIČÍ ÚTULEK na Vysočině z.s.
  Skrýšov 12
  588 13 Polná
  IČ: 03731821
  Tel. +420 607 418 196

  https://www.facebook.com/kociciutuleknavysocine

  č.ú. 2300742603/2010


 7. I kdyby existovali a skutecne pomahali, asi 10x jsem je prosil o odstraneni z mailingu. A porad chodi a chodi… Uz z principu bych neprispel ani korunu.

  Neziskovka nerozesila obchodni sdeleni a tak je nepostizitelna. Jen bych chtel varovat vsechny naivni kockomily.

  To, ze si spolecnost neklade za cil generovat zisk, ale hospodarit vice mene od nuly k nule jeste neznamena, ze si reditel/reditelka nevyplaci 200.000,- mesicne, ze spolek nevlastni mnohamilionovy majetek a podobne. Neziskovka znamena utratit vse co ziskam. Kdo z vas vi, zda za granule nebo zda za plat reditelky/pozemky/vily?


 8. I kdyby to nebyl podod, nedal bych jim nic ani kdyby to nesirili spamem – je to jako s dotacema pro cigany, Babise a dalsi darmozrouty, jakakoliv podpora cehokoliv jen nici konkurencni prostredi a myslim si, ze jestli chtej kocky zrat, mely by chytat mysi, ne se valet a nechat se cpat svinstvem.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *